Avukat Kayıt Kayıt

Musa Çetintaş - 117 görüntülenme


  1. Ana Sayfa
  2. Eskişehir
  3. Musa Çetintaş
Musa Çetintaş
Avukat

Musa Çetintaş

  • Kırıkkale Üniversitesi   2016
  •   0 Yorum
Kurtuluş Mahallesi Yeniay Sk. No:30/1 Odunpazarı Eskişehir
0.531.811 4432 2137 https://www.musacetintas.av.tr/
<  Sosyal Hesabı 117

Av.Musa Çetintaş Eskişehir Barosu'na kayıtlı olarak görevini ifa etmektedir. İş bu internet sitesi Eskişehir Avukat Musa ÇETİNTAŞ  adına kurulmuş olup Çetintaş Hukuk Bürosu'nu da temsil etmektedir.

Çetintaş Hukuk Bürosu , Eskişehir’de hukuki danışmanlık ve hukuki anlaşmazlıkların çözümünde en iyi hizmeti, etik değerlere bağlı kalarak sunmayı temel önceliği haline getirmiştir. Büromuz alanında uzman kişilerden hukuki mütalaa almakta ve uyuşmazlığın çözümünde güvenirliği ve çalışkanlığı misyon edinmektedir. Çetintaş Hukuk Bürosu alanında uzman kişilerle hukukun belli dalların hizmet vermektedir.

Hukuki sorunları en doğru tespiti yapıp, çözümlemelerinde hızlı, doğru, kalıcılığı, dürüstlüğü ilke edinen Çetintaş Hukuk Bürosu, faaliyette bulunduğu bir çok alanda siz değerli müvekkilerini en iyi şekilde temsil etme gayretindedir. Eskişehir Avukat Musa ÇETİNTAŞ hukuksal hizmetlerinde vizyonlu bakış açısı ile ,saygı, disiplin ve meslek etik kurallarından taviz vermeksizin, sektöründe öncü bir kuruluş olma hedefi yer almaktadır.

Sayfamızı Paylaşın

Yorum Ekleyin